Dhunoi ish-gruan dhe vajzën, në pranga 45-vjeçari

0

Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një person, pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij dhe vajzës.

Mësohet se në pranga kanë rënë Llazar Jovani, 45 vjeç, si dhe është proceduar në gjendje të lirë bashkëshortja e tij 47 vjeç.

Kliko per me shume info

Në njoftimin e policisë shkruhet se dy shtetasit e mësipërm në bashkëpunim mes tyre, për motive të dobëta, dyshohet se kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së Llazar Jovanit, shtetases K.Sh, 39 vjeçe, si edhe ndaj vajzës së tij shtetases A.J, 20 vjeçe, banuese në Leskovik

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.