Detajet e para nga aksidenti tragjik në Korçë, ja kush janë babë e bijë që humbën jetën

0

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, në aksidentin e ndodhur në afërsi të unazës së qytetit, ndërsa njëri prej tyre ka përplasur më pas babë e bijë që po ecnin në trotuar.

Kliko per me shume info

Viktimat janë shtetasi Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave në të cilat ka ndodhur ngjarja e rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.