Dafina Zeqiri bëhet pjesë e OTR

0

Noziy dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar përpara dy javësh bashkëpunimin e tyre ‘A don love’, që ka rezultuar një sukses i vërtetë.

Pavarësisht se vite më parë dy këngëtarët shqiptarë nuk kishin marrëdhënie të mirë, kohët e fundit çdo gjë mes tyre është rregulluar.

Kliko per me shume info

Madje së fundmi Noizy ka njoftuar se Dafina Zeqiri është bërë pjesë e grupit të tij, ‘OTR’.

Reperi ka publikuar një fotografi pranë Dafinës dhe aty ka dhënë lajmin se ka bërë edhe atë pjesë të grupit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.