Çiljeta joshëse? Gjyshja e saj e moshuar do t’ju surprizojë

0

Çiljeta është një ndër këngëtaret më seksi në Shqipëri. Si duket bukuria e saj është e trashëguar, dhe për të vërtetuar këtë mjafton të shikojmë gjyshen e saj.

Këngëtarja e mirënjohur është ftuar së fundmi tek “Xing me Ermalin” dhe këtë herë ka ardhur në studio e shoqëruar nga gjyshja.

Kliko per me shume info

Gjatë bisedës me Ermalin, gjyshja e Çiljetës zbuloi se kur ishte në moshë të re, ishte një vajzë shumë e bukur, saqë të gjithë kthenin kokën për ta parë.

“Kur kaloja unë rrugës, edhe plakat thonin mashalla”- u shpreh ajo. /lajmiifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.