Bushati zbulon emrin, ja ministri që nuk është kukull e Ramës

0

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 ka lëshuar akuza të ashpra kundër kryeministrit Edi Rama, pas emërimit të Sandër Lleshit, zëvendës Ministër i Brendshëm.

Bushati tha se të gjithë ministrat janë kukulla të Ramës, ndërsa nga kjo listë përjashtoi ministrin për Diasporën, Pandeli Majko.

Kliko per me shume info

“Çdo ministër i Ramës është një kukull e tij. U diskutua shumë, që Majko nuk i shkoi nga pas për ligjin e teatrit vetëm, ai mbase nuk i shkon nga pas dhe s’është kukull e tij”, – deklaroi Bushati.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.