Brenda shtëpisë së Morena Tarakut

0

Morena Taraku ka hapur dyer e shtëpisë për fansat dhe i ka bërë në tur rreth e qark përmes postimeve në “Instagram”. Këngëtarja e hitit “Femnat” prezantoi shtëpinë e saj super luksoze dhe duket se Morena nuk ka kursyer aspak për ta arreduar sa më moderne.

Në njërën nga foto, shfaqet piktura e madhe e vendosur në një faqe muri, ndërsa në imazhin e rradhës ajo prezanton kuzhinën e arreduar në ngjyrë të bardhë.

Kliko per me shume info

Në mes të kuzhinës, shfaqet një tavolinë e madhe ngrënie me shumë karrige! Mesa duket këngëtarja pëlqen të organizojë darkë me miqtë dhe familjarët.

Nga postimet, kuptohet se kjo është shtëpia e Morenës në Stamboll, pasi prej disa kohësh këngëtarja është zhvendosur në Turqi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.