Berisha bën thirrje për banorët e Unazës së Re: Ndal veprës kriminale të narkoqeverisë!

0

“Ndal veprës kriminale të rrafshimit të 320 ndërtesave nga narkoqeveria e Kallam Dështakut!”

Këtë thirrje ka lëshuar sot në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha, i cili po përkrah fuqimishtprotestën e qytetarëve që jetojnë e punojnë në Unëzën e Re në Tiranë kundër shembjes së shtëpive dhe bizneseve të tyre.

Kliko per me shume info

“Iu bëj thirrje qytetarëve të solidarizohen me burrat, gratë, fëmijët, të rinjtë, – shkruan Berisha. –  që po mbrojnë me heroizëm, votrat e tyre familjare dhe bizneset e kafshatës së tyre të gojës!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.