Belsh, gjendet i varur një 26-vjeçar

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Marinëz të Belshit, ku një 26-vjeçar është gjetur i varur.

Sipas informacioneve të para nga policia, bëhet fjalë për shtetasin me iniciale, E.T. rreth 26 vjeç i cili ëhstë gjetur i varur në një magazinë.

Kliko per me shume info

Njoftimi i plotë i policisë:

Cërrik

Informacion paraprak

Në fshatin Marinëz, Belsh, në magazinën pranë banesës, është gjetur i vetëvarur, shtetasi E.T., rreth 26 vjeç.

Nga këqyrja e kryer nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.