Australianët dalin nga kontrolli, fotot e “çmendura”

0

Shume brohoritje për Melbourne Cup do të ndjehen pak më keq për veshin pas një dite të mbushur me argëtim që feston garën që ndalon kombin.

Australianët, si gjithmonë, e lanë veten të lirë ndërsa festuan fitore, humbje dhe fillimin e asaj që njihet si ‘sezoni i hidhur’ në kohën e Krishtlindjes, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Ndërsa shumica filluan festimet në mesditë, disa u ngazëllyen dhe vazhduan të uleshin në orët e hershme të mëngjesit të së mërkurës – rrugëve, në baret dhe klubet anembanë Australisë të mbushur me tifozë./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.