Atentati në ish-bllok, kush zyrtarë ishin atë natë në Tiranë

0

Gazetari Elton Qyno në studion e emisionit “Repolitix” në Report Tv është shoprehur se mbrëmjen e 4 tetorit kur ndodhi atentati në zonën e ish-bllokut, në Tiranë kanë qenë figura shumë të rëndësishme.

“Ka pasur persona të rëndësishëm në Pallatin e Kongreseve atë natë. Kishte forca të shumta policie dhe nuk u bë asgjë. Kanë qenë ministrat e Brendshëm atë natë”, – tha ai.

Kliko per me shume info

Ndër të tjera gjatë fjalës së tij, ai tha se bandat në Shqipëri më shumë frikë kanë nga njeri- tjetri se sa drejtësia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.