Anëtari i PS denoncon mikun e Tahirit, përdor detyrën për transport droge

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në rrjetet sociale mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon denoncon drejtorin e Transportit në Durrës.

Qytetari, i cili thotë se është një anëtar i partisë Socialiste, denoncon drejtorin e transportit në Durrës, për të cilin thotë se është mik i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri,

Kliko per me shume info

Sipas qytetarit dixhital, ky zyrtar akuzohet se përdori detyrën për transportim të drogës.

“Denoncoja një drejtor drogaxhi i mirënjohur si trafikant droge quhet Roni Shqopa, të cilin pasi e hoqën nga drejtor Konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendos drejtor transporti në Durrës pikërisht që të bëjë lirshëm transportin e drogave”, shkruan qytetari.

Postimi i plotë i Berishës:

Drejtori i transportit në Durrës akuzohet se përdor detyrën për transportin e drogave!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
dr Berisha përshëndetje të uroj shendet! Jam një anëtar i Partisë Socialiste doja te denoncoja një drejtor drogaxhi i mirënjohur si trafikant droge quhet Roni Shqopa, të cilin pasi e hoqën nga drejtor Konvaleshence ku merrej me drogen e Tahirit ai u vendos drejtor transporti në Durrës pikërisht që të bëjë lirshëm transportin e drogave. Ky trafikant ka emëruar çunat e hallës vet ne drejtorin qe drejton dhe emëron punonjës me urdhër të bandave dhe me bekimin e Gjushit ju lutem bëjeni publike se ky palo drejtor duhet futet ne burg bashkë me Gjushin. ju uroj shëndet drejtoria e sherbimit te transporteve Durrës i nderuar. E kanë bërë si pronë private drejtorinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.