Aksidenti tragjik në Korçë, policia jep detajet

0

Të tjera detaje janë publikuar në lidhje me aksidentin tragjik, që ndodhi mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës.

Mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ishin duke ecur në trotuar dhe janë identifikuar si shtetasit Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P. Hoxha, 6 vjeç.

Kliko per me shume info

Viktimat u goditën nga automjeti pasi drejtuesi i njërit prej makianve të përfshira në aksident humbi kontrollin e mjetit.

Kurse në polici janë shoqëruar Lorenc Pallashi dhe Petrit Kupe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.