Aksident i rëndë, humbin jetën dy persona, plagoset një tjetër

0

Një aksident tragjik ka ndoshur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve kanë humbur jetën dy persona dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në unazën e qytetit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.