49 vjeçarja e martuar me 31 vjeçarin: Më ka ardhur në majë të hundës që më ngatërrojnë me vjehrrën (FOTO)

0

Një grua që po ka të dashur një burrë 18 vjet më të ri ka thënë se i ka ardhur në majë të hundës nga ngatërresa që i bëjnë me nënën e tij dhe këmbëngul që ajo nuk është një pumë sepse ai e ka ndjekur atë.

Cree Ingles, 49 vjeç, u takua me Aaron Johnson, 31 vjeç, duke vizituar një tjetër fqinj në ndërtesën ku ata të dy jetojnë në Eugene, Oregon, në SHBA.

Kliko per me shume info

Ata ngjitën shpejt pas shkëmbimit të numrave dhe madje fjetën së bashku vetëm disa orë pas takimit – pavarësisht se Aaroni kishte një të dashur në atë kohë, shkruan DailyMail.

Çifti, të cilët nuk punojnë për shkak të aftësisë së kufizuar, kanë qenë së bashku për shtatë vjet. Ata këmbëngulin se marrëdhënia e tyre nuk është vetëm për seksin dhe ka marrë pjesë në ceremoninë e dorëzimit të dorës – një formë e martesës pagane – në shtator të vitit të kaluar para se të bënin njëë ceremoni angazhimi muajin e kaluar në përvjetorin e tyre.

Por pavarësisht lumturisë së tyre, Cree ankohet se e ngatërrojnë me nënën e partnerit të saj “rreth tri herë në muaj”, por pranon: ‘Unë jam mësuar me të’./lajmifundit.al
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.