“Burri im duhet të ketë shumë lekë”, Anna Lika refuzon regjisorin (Video)

Kliko per me shume info

Regjisori shqiptar Drilon Hoxha ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram. Ai shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i propozon që të bëjnë një fëmijë bashkë por ajo e refuzon. Anna tregon se burri i saj duhet të ketë disa cilësi që Driloni nuk i ka, duhet të jetë shumë i bukur, bjond me sy bojëqielli, të ketë shumë shumë lekë.

“Dhe diçka tjetër, të jetë budalla,”- thotë aktorja.

Kliko per me shume info

“Pse budalla?”, e pyet Driloni.

“Po që të më marri për grua pra,”- ja kthen Anna duke qeshur.

https://www.youtube.com/watch?v=e9r0FO-1r6E

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here