Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Detaje të reja, kush ishte shënjestra e atentatit në Tiranë

Shënjestra e atentatit, që ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e Babrrusë mësohet të ketë qenë 55-vjeçari Urim Vata.

Gjithashtu mësohet se 55-vjeçarin plumbat e kanë kanë në këmbë, duke e plagosur.

Më pas Vata është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet