Lajmi i fundit

Të shtëna me armë, ka të plagosur

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në qytetin e Lushnjes, pak momente më parë.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se ka të plagosur, por ende nuk dihet numri i tyre, po shkaqet e ngjarjes.

Vijon …

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close