Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Nard Ndoka ultimatum Bashës/ Zgjedhjet e parakohshme e vetmja rrugë

Kreu i PDK-së,njëherazi aleati politik i Lulzim Bashës, Nard Noka në një postim në rrjetet sociale kërkon zgjedhje të parakohshme, për të mundur kryeministrin Edi Rama.

Sipas Ndokës Ramën nuk e shpëton as policia dhe xhandarmëria në situatën që e ka çuar vendin.

Postimi i Ndokës:

“Nuk ka polici, as xhandarmëri që të shpëton; zgjedhjet e parakohshme e vetmja rrugë!

Leave A Reply

Your email address will not be published.