Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Voton Kuvendi, Sandër Lleshi zyrtarisht Ministër i Brendshëm

Kuvendi ka miratuar sot dekretin e Presidentit Ilir Meta, për emërimin në krye të Punëve të Brendshme të Sandër Lleshit.

Kuvendi ka votuar me 77 vota pro Sandër Lleshin si Ministër i Brendshëm.

http://www.panorama.com.al/wp-content/uploads/2018/11/votimi-lleshi.jpg

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet