Plagosja e oficeres, Rama: Le të mbajë turpin kush mbështet kafshërinë

Politikë

Pas sulmit që ish-kryeministri Sali Berisha i adresoi oficeres së plagosur Ina Nuka, në protestën e sotme, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Në një postim në “Instagram”, Rama shkruan se “Dy vajza të dhunuara për nevojat e kafshërisë politike. Njëra e goditur keq, tjetra e keqpërdorur ultësisht.

Le ta mbajë turpin kush akoma e voton dhe e mbështet këtë lloj kafshërie”.

ME TE LEXUARAT