Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie nga kati i shtatë i pallatit, humb jetën gruaja në Durrës

Një grua rreth të 50-tave ka gjetur vdekjen në qytetin e Durrësi, pasi është rrëzuar nga katini shtatë i një pallati.

Mga të dhënat e para mësohet se mgjarja ja ndodhur në lagjen nr.5, ku 50-vjeçarja pas rrëzimit ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ende nuk dihet nëse 50 vjecarja është rrëzuar apo e ka bërë qëllimisht, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhen e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet