Qytetarët, Veliajt: O shpellar hajde na tako, do futemi në grevë urie

Kliko per me shume info

Banorët e Unazës së Re i kanë bërë thirrje kryebashkiakut të Tiranës Erjon Veliaj që të shkojë t’i takojë dhe të gjejnë zgjidhje, në të kundërt ata do të futen në grevë urie.

Banorët kërkojnë dëmshpërblim me vlerën e tregut për shtëpitë dhe bizneset e tyre, të cilat qeveria dhe bashkia kërkon t’i prishë.

Kliko per me shume info
loading...

1 COMMENT

  1. Po u futet ne “greve urie” ja keni fut vedit. U bate fasade. Ja kane nxjerr bojen greves te urise katovicaret qysh me Tuc Makun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here