Ish-të dashurat nuk i numërohen, kush ka qenë lidhja e parë e Ronaldos?

Kliko per me shume info

Kristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të preferuar në botë, për të mos thënë numri 1.

Kliko per me shume info

Për shkak të pamjes së tij fizike mjaft tërheqëse, ai pëlqehet shumë edhe nga vajzat të cilat e kanë ëndër të jenë përkrah tij.

Aktualisht, Ronaldo po jeton një jetë më të qetë dhe është larg klubeve, pasi krijoi një familje me bukuroshen argjentinase Xhorxhina, lidhje që duket se i ka rezistuar ç’do prove.

Megjithatë e kaluara e portugezit është plot aventura.

Lidhjet e tij kanë qenë pa numër dhe lista e bukurosheve që portugezi ka pasur në krah është shumë e gjatë.

Por kush ka qenë lidhja e parë e Kristiano Ronaldos?

Ajo quhet Jordana Zhardel, është portigeze dhe ka qenë lidhja e parë serioze e yllit të Juventusit. Kjo lidhje ka zgjatur vetëm pak muaj pasi fama e madhe bëri që Ronaldo të kishte në krah kë femër të dëshironte.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here