Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

‘Skifteri’ shqiptar e pëson keq , bie nga kati i tretë në tentativë grabitje

Një shqiptar, i cili kishte hyrë për të vjedhur në një banesë në Itali, i zënë në befasi nga pronari dhe në tentativë pë t’u larguar është rrëzuar nga kati i tretë i banesës.

Sikurse raportojnë mediat italiane ngjarja ka ndodhur në Fogazzaro në komunën Loano të Italisë, teksa 23-vjeçari shqiptar me inicialet R.M ka hyrë në një banesë për të grabitur së bashku me një shqiptar tjetër.

Dy hajdutët janë ngjitur ne katin e tretë të banesës përmes tubit të shkarkimit të ujërave. Pasi janë futur brenda, dy shqiptarët kanë nisur të kërkojnë për para.

Të zënë në befasi, dy shqiptarët largohen me shpejtësi, por njëri prej tyre rrëzohet duke rënë nga ballkoni i katit të tretë, në tokë.

Shqiptari tjetër ende i paidentifikuar ka arritur të largohet. Ndërkohë i riu që u rrëzua ka pësuar dëmtime të shumta dhe është dërguar në spital nga anëtarët e Kryqit të Kuq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet