Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Moti, ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme, e dielë 11 nëntor 2018.

Kthjellimet dhe vranësirat do të dominojnë në vendin tonë duke bërë që temperaturat maksimale të arrijnë deri në 25 gradë celsius.

Ndërsa në zonat malore mund të bien edhe reshje shiu. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet