Moti, ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët

Aktualitet

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme, e dielë 11 nëntor 2018.

Kthjellimet dhe vranësirat do të dominojnë në vendin tonë duke bërë që temperaturat maksimale të arrijnë deri në 25 gradë celsius.

Ndërsa në zonat malore mund të bien edhe reshje shiu. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h.

ME TE LEXUARAT