‘I përfshirë në përgjime me bandat’, kërkohet arrestimi i Vangjush Dakos

Kliko per me shume info

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në një deklaratë për mediat nga selia blu, ka thënë se Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako duhet të arrestohet menjëherë.

Kjo sepse sipas tij Dako është i përfshirë në përgjime me bandat dhe çdot ditë e lirë për të është ditë ku ai shkatërron provat.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se prej ditësh PD del çdo ditë në deklaratë për media dhe kërkojnë arrestimin e Dakos.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here