Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Robert Aliaj: Vajzat shqiptare duan të pasurohen brenda një nate

Robert Aliaj njihet për deklaratat e çuditshme me të cilat merr vëmendjen e publikut. Ai aktualisht është i angazhuar në jurinë e “Dance with me Albania”. Ai së fundi ka dhënë një intervistë për “Panorama plus”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta e tij private dhe ajo profesionale.

Në këtë intervistë, Roberti ka dhënë një deklaratë të papritur për femrat shqiptare, kur u pyet se ku dallojnë ato nga të huajat.

“Në Shqipëri ka një trend të çuditshëm, edhe shpjegimi që jepet është i çuditshëm. Këtë e di
kushdo dhe mund t’ia bësh pyetje kujtdo në Tiranë dhe ai do të të përgjigjet: Duan lekë
plako, duan makina luksoze, duan të martohen me të huaj, nuk i pëlqejnë shqiptarët, duan
të pasurohen me çdo kusht dhe brenda një nate. Lëre pastaj që me paret, që kanë fituar me
shitjen e vetvetes, bëjnë postime vulgare nëpër rrjete sociale, sikur janë të pasura dhe bëjnë
jetë të shfrenuar e të tjera vulgaritete si këto. Ku ndryshon nga prostitucioni? Nuk ndodh
kështu gjetkë”, ka thënë ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet