Pitoni 3 metra kafshon burrin tek “vendi”, përfundon me 15 qepje (VIDEO)

Një python prej 3 metra u fut në penisin e një burri ndërsa ai ishte ulur në tualet në Tajlandë – duke e detyruar atë ta hiqte gjarprin me duart e zhveshura.

Terdsak Kaewpangpan shkoi të përdorte tualetet në zyrën e tij në Bangkok, Tajlandë, dje, vetëm kur gjarpëri që rrëshqiste përmes bidesë e sulmoi nga poshtë.

Kliko per me shume info

45-vjeçari ulëriti me dhimbje dhe kolegë nxituan në banjë dhe e gjetën atë duke luftuar me gjarprin që kishte mbërthyer nofullat e tij rreth penisit të tij, shkruan DailyMail.

Ai pastaj hoqi gjarpërin dhe përfundoi i lyer në gjak. Gjarpëri u tërhoq përsëri në bidenë e tualetit dhe Terdsak kishte nevojë për 15 qepje në majë të penisit të tij./lajmifundit.al

loading...