Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Urdhri për parandalimin e djegieve të plehrave/ PD kritikon Lleshin

Numri dy i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka komentuar urdhrin e zëvendës Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi, i cili nëpërmjet një letre drejtuar drejtorëve të policisë ka dhënë urdhër, për t’u marrë masa për djegien e plehrave, pasi ato janë problem mjaft serioz për qytetarët.

I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, Paloka ka thënë se Lleshi me këtë urdhër tregon se kaq e ka tagrin dhe se merret me plehrat.

“Ai po tregon se kaq e ka tagrin. Unë nuk do mbrojë njerëzit thotë, po do merrem me plehrat”, – ka deklaruar nën kryetari i PD-së.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet