Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Terrorizoi banorët, burri kërcënon se vetëvrasje

Një 54-vjeçar ka kërcënuar me vetëvrasje në Durrës, pas një konflikti familjar. Nën efektin e alkoolit burri hipi në majë të tarracës së shtëpisë duke kërcënuar se do të hidhej, mesditën e sotme

Mësohet se Agron Jaupaj terrorizoi të gjithë banorët e lagjes nr.14 në Shkozet dhe ishte djali i tij, ai që ka ndaluar babin të hidhej.

Bëhet e ditur se 54-vjeçari është njeri problematik dhe i dhunshëm në familje. Bashkëshortja e tij e ka denoncuar shpeshherë në polici për shkak të dhunës së ushtruar ndaj saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet