Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

‘Nuk është në rregull’, Nas Daily i kthehet Ermalit për intervistën

Mbrëmjen e djeshme i ftuar shown “Xing me Ermalin” ishte drejtuesi i fondacionit ‘Fundjava ndryshe’, si dhe blogrei ndërkombëtar Nas Daily sëbashku me të dashurën e tij.

Por një diçka e pazakontë ndodhi dje, pasi pas pyetjes me spec të Kejvinës për Nas Dailyn, e dashura e tij filloi të qante. Në rekord kamera ajo kērkoi që gjithçka të transmetohej dhe Ermalinia premtoi gjithashtu.

Por vetëm pak më parë Nas Daily ka reaguar duke i thënë Ermalit se pjesët nuk janë transmetuar të gjitha.

Ai besoj se Ermali i ka hequr pjesë nga intervista dhe nuk ka nguruar t`ia thotë Ermalit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet