Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Jeni kazan’, deputeti i PS-së del kundër Ramës

Etiketimi ‘kazan’ i mediave nga ana e kryeministrit Edi Rama është konsideruar si gabim nga deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati.

Duke komentuar zhvillimet e fundit politike për emisionin “KafeIn” në In Tv, Bushati u ndal edhe tek pafajësia e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, për të cilin u shpreh i kënaqur.

Ndër të tjera, Bushati foli edhe për zgjedhjet lokale, duke e konsideruar PS-në një makinë elektorale kundër PD.

Përsa i përket marrjes së masave mbrojtëse për deputetët ndaj akuzave të Prokurorisë, Bushati u shpreh kundër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet