Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Goditet banda e grabitësve, mes tyre një shqiptar

4 shtetas kanë rënë në pranga nga policia italiane, nën akuzën e vjedhjes me dhunë.

Sipas mediave italiane në mesin e tyre ishte edhe një shqiptar. Ndaj grupit rëndojnë 7 raste vjedhje banesash, lokalesh apo postash.

Mësohet se identiteti i shqiptarit të arrestuar është Përparim Lamaj. Ky i fundit së bashku me tre anëtarët e tjerë të grupit, e kanë zhvilluar veprimtarinë e tyre, nga tetori i 2015-ës deri në tetor të 2017-ës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet