Home 2018 November

Monthly Archives: November 2018

“Burri im duhet të ketë shumë lekë”, Anna Lika refuzon regjisorin (Video)

Regjisori shqiptar Drilon Hoxha ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram. Ai shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i propozon...

Gruaja nga Kavaja pret damarët, transportohet në spital

Një grua ka tentuar ti japë fund jetës së saj, duke prerë damarët. Ngjarja ka ndodhur në Kavajë, ku sipas Policisë Vendore, mësohet se Q....

Veliaj kandidat për Tiranën?, Kryemadhi zbulon lëvizjen e Ramës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka dhënë mendimin e saj në lidhje me faktin nëse Edi Rama do ta kandidojë Erion Veliajn për herë...

Krimi në ish-Bllok, sa qëndrojnë alibitë e Elvana Gjatës?

Tani që fakte të reja kanë dalë për vrasjen e 4 tetorit në bllok disa gjëra janë sqaruar edhe për rolin e këngëtares 31...

Kryemadhi: Rama marioneta e bandave

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi gjatë një interviste në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan ka thënë se hallet me kryeministrin Edi Rama...

Kryemadhi: Rama paranojak, ka frikë të pijë ujë në lokale

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur mbrëmjen e sotme se Edi Rama është paranojak dhe ka frikë se mos i bëjnë ndonjë gjë. Duke...

Ngjela zbulon kush do ta ketë fundin në dhjetor

Nga Spartak Ngjela Dhjetori i këtij viti, i jep fund procesit të ngritjes së Këshillit të Lartë të Prokurorisë, dhe Këshillit të Lartë të Gjyqësorit. I. Dhjetori...

Ndalohet në Rinas falsifikatorja 27-vjeçare

Një 27-vjeçare e kërkuar për falsifikim dokumentesh, është ndalua nga Policia në aeroportin e Rinasit. Sipas burimeve nga Komisariati i Kufirit dhe Migracionit Rinas, mëoshet...

14-vjeçarja largohet nga banesa, nëna jep alarmin

Një 14-vjeçare nga Tirana është zhdukur nga banesa, që prej ditës së djeshme, kur gjatë ditës së sotme nëna e saj ka bërë denoncimin...

Dy minorenë, një djalë dhe një vajzë, zhduken në Tiranë

Dy fëmijë minorenë, janë denoncuar si të zhdukur nga familjarët e tyre, në Tiranë. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se të zhdukurit janë në...

LAJMET E FUNDIT