E “LARE” NE PARA/ Viktoria Beckham qau dy ditë për këtë fjali që tha i shoqi

0

Victoria Beckham thuhet se qau për dy ditë rresht menjëherë pasi burri i saj David e përshkroi martesën e tyre si ‘punë të vështirë’, sipas raporteve.

Dizenjuesja e modës, 44 vjec, u tha se ishte ndjerë e turpëruar dhe “absolutisht e shkatërruar” sepse babai i fëmijëve të saj ishte aq ‘i pandjeshëm’, të brendshëm ka thënë The Sun .

Kliko per me shume info

Një mik deklaroi se ylli ishte ‘copëzuar’ gjatë intervistës, dy ditë pasi Victoria kontrolloi kontraktoi një specialiste gjermane për balancën emocionale, diçka që një përfaqësues i Beckhams e ka mohuar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.