Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Stuhi e tmerrshme prek Romën, shtyhet Lazio-Inter?

Ditën e sotme kur pritet të mbahet ndeshja Inter-Lazio, Italia është përfshirë nga një stuhi e keqe.

Moti duket se ka dalë nga binarët dhe pjesa më e madhe e vendit është mbuluar nga rreshjet e shiut, sidomos Roma.

Kushtet natyrore janë aq të këqija sa sfida e mbrëmjes së sotme mes Lazios dhe Interit rrezikon të shtyhet.

Autoritetet kanë lëshuar alarmin për përkeqësim akoma më të madh të situatës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet