Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/ Halloween-i erdhi, kjo vepër e SHBA po bën xhiron e rrjeteve

Pak ditë na ndajnë nga “dita e të ngjarllurve të vdekurve”, Halloween-i, por kjo video e shpërndarë në rrjetet sociale po bën xhiron e botës.

Vepra që është bërë në një prej urave më të larta, po mahnit të gjithë kalimtarët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet