Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Humbi kontrollin e mjetit/ Ndërron jetë i riu shqiptar në Itali

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orën 7 të mëngjesit në Reggio Emilia në Itali.

Mediat italiane raportojnë se 22-vjeçari, Ernaldo Zefi, po udhëtonte me makinën e tij tip ‘Fiat 500’, kur humbi kontrollin e mjetit. Mjeti doli nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Po ashtu bëhet e ditur se fatkeqësisht 22-vjeçari ndërroi jetë në vend si pasojë e plagëve të rënda. Ndërkohë që policia po heton rreth zbardhjes së rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet