Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkoi me vonesë në Ministri, por Fatmir Xhafaj ka dy fjalë për mediat

Pas lajmit të dorëhqjes së ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj mediat u vunë në lëvizje për kapjen e deklaratës së parë të tij live.

Ata u pozicionuan para ambienteve të ministrisë së Brendshme në pritje të tij.

Pas mbërritjes së Xhafajt ai dha një deklaratë të shkurtër për media.
“Kjo është hera e parë që vij me vonesë në punë pasi kalova një mëngjes shumë të këndshëm me familjen e tij, bashkëshorten dhe mbesën. Të dytët po ju takoj ju dhe më vjen mirë që ju takoj dhe ju falënderoj për mbështetjen”,- u shpreh Xhafaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet