Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Berisha i nxjerr videon, Rama nderohet nga priftërinjtë grek

Kryeministri Edi Rama është përfolur shpesh, pasi nuk ka keyer asnjë vizitë në Greqi gjatë qeverisjes së tij. Ai flitet si kryeministri i parë i cili nuk ka vizituar shtetin ton fqinj.

Por këtë fakt e ka hedh poshtë ish-kryeministri Sali Berisha. Nē një postim në ‘Facebook’ Berisha ka punlikuar videon e një qytetari digjital, du duket Fama sëbashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama duke u nderuar nga priftërinjtë grek.

Më poshtë postimi i plotë:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet