Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U përplasën me shtyllën, shuhet në vend familja me 4 anëtarë

Një ngjarje me bilanc tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Ankara.

Një familje prej 4 anëtarësh është shuar e gjitha pas një aksidenti të rëndë rrugor.

Sipas mediave turke, kryefamiljari Onur Elitok, 36 vjeç humbi kontrollin e automjetit duke u përplasur kështu me një shtyllë.

Bashkëshortja e tij Hilal Elitok ndërroi jetë në vend, ndërsa dy fëmijët e mitur Anil, 2 vjeç dhe Furkan Emir, 9 vjeç, u dërguan në spital, por nuk munden t’i mbijetonin dot plagëve të marra.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. pier says

    kur ju mungojne lajmet e vdekjeve ne shqiperi ju po importoni nga turqia!si nuk ju vjen turp! nuk jeni koloni turke o idiote.me vjen keq per ato te ndjere,por aksidente me pasoje vdekjen ndollin cdo dite ne europe e me gjere por keto nuk jane lajme per shqiperin

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet