Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Megaoperacioni/ Gjykata lejon motrës e Arben Ndokës të ushqejë foshnjën

Mimoza Ndoka, motra e ish deputetit Arben Ndoka, ka dalë sot përpara Gjykatës së Krimeve të Rënda krahas 33 të arrestuarve të tjerë me akuzën e tjetërsimit të pronave në Lezhë.

Mësohet se Gjykata e Krimeve të Rënda i ka dhënë leje Mimoza Ndokës që të ushqejë foshnjën e saj me gji brenda ambienteve të gjykatës.

Mimoza Ndoka ka një fëmijë 4-5 muajsh, dhe për rreth 12 orë nuk e kishin lejuar që ta takonte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet