Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Hodhën drogën nga dritarja e makinës, në pranga dy shqiptarë

Policia greke në Follorinë, pranë kufirit greko-shqiptar ka sekuestruar rreth 19 kg marijuane, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë të moshave 22 dhe 27-vjeç.

Policia tentoi te ndaloi nje mjet që vinte nga kufiri gjelber, por drejtuesi shtoi shpejtesine dhe gjate manovrave nga mjeti u hodhen pako qe më pas rezultuan me lëndë narkotike, ne sasine 18 kg 975 gram.

loading...

Rekomandojme

Në cilësinë e provës materiale gjithashtu u sekuestruan 2 celularë, 3 karta SIM dhe 35 euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet