Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentati në ish-bllok, komandoja i FA flet nga arratia

Autori i masakrës në ish-bllok mbrëmjen e 4 Tetorit, Maviol Bilo mund të vetëdorëzohet në polici.

Komandoja i Forcave të Armatosura që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis Martinaj ka kontraktuar një avokat dhe është pikërisht ky person që po negocion me Prokurorinë, për të realizuar vetëdorëzimin.

Në disa memo, të dërguara në prokurori nga avokati i Bilos, pretendohet se Marviol Bilo ditën e ngjarjes nuk ka pasur asnjë armë me vete, por pistoletën pretendohet se ja ka marrë Redi Popeskut, i cili e dispononte me leje nga organet e Policisë, citojnw burime pwr ‘Shqiptarja” .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet