Vajza e vetme e Hygerta Sakos qenka rritur dhe duket yll

Sot është një ditë festive për gazetaren e sportit, Hygerta Sako.

Vajza e saj e vetme, Anais feston ditëlindjen dhe mami Hygerta ka zgjedhur ta urojë publikisht në profilin e saj në Instagram.

Kliko per me shume info

Edhe pse duket e pabesueshme, Anais mbush 12 vjeç, dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte dhe dedikimi special i nënës së saj.

“Ëngëlli im, dashuria ime, mbush 12 vjeç sot. Jam e bekuar”, ka shkruar Hygerta bashkangjitur një fotografie të vajzës.

Edhe pse me syze dhe kapele, duket mjaft qartë që Anais është rritur dhe është bërë një vajzë e bukur dhe me tipare të ëmbla si mami.

loading...