Dërrasa godet 73-vjeçarin, përfundon në spital

Kliko per me shume info

Një 73-vjeçar ka përfunduar në spital, pasi i ka rënë një dërrasë duke e goditur atë.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se, në fshatin Qinam, S. P., 73 vjeç, banues në Ersekë, është goditur aksidentalisht nga një dërrasë të cilën e ka marrë era e fortë dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Komisariati i Policisë Ersekë

Më datë 22. 10. 2018, në fshatin Qinam, shtetasi S. P., vjeç 73, banues në Ersekë, është goditur aksidentalisht nga një dërrasë të cilën e ka marrë era e fortë dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për ngjarje aksidentale.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here