Vetëkënaqësi e çuditshme me kuzhinieta, 33-vjeçari për pak mbetet pa gjë (FOTO)

Kliko per me shume info

Një burrë që i mbetën dy kushineta të mbërthyer në penis pas vendosjes së tyre për kënaqësi seksuale, gati humbi penisin e tij kur ato filluan të rrotullohen.

33-vjeçari i paidentifikuar i kishte lënë kuzhinietat në boshtin e penisit të tij për dy javë para se të vizitonte spitalin me dhimbje dhe ënjtje.

Kliko per me shume info

Pasi trajtimi normal dështoi, mjekët iu drejtuan përdorimit të një guri industriale për prerjen e gurëve për të prerë unaza metalike në atë që ata e quanin ‘një masë të dëshpëruar’, shkruan DailyMail.

Mjekët në spitalin UCMS & GTB në Nju Delhi, Indi, e përshkruan penisin e njeriut të pafat si ‘të marrë fund ‘, dhe u duk kuq në foto.

Megjithatë, në sajë të përpjekjeve të tyre ekstreme, penisi u shpëtua nga marrja e gangrenës dhe ai ishte në gjendje të kishte ereksione përsëri brenda dy javëve./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here