Sa vajza ke puthur? Kledi Kadiu tregon numrin

Kliko per me shume info

Balerini i njohur Kledi Kadiu është vënë në siklet nga një pyetje që i ka bërë Alketa Vejsiu në programin e saj “Dance with me”.

Vejsiu e ka pyetur sa vajza ka puthur, ndërsa Kledi fillimisht ka ngurruar në përgjigje dhe më pas i ka thënë 20.

Kliko per me shume info

Më tej ai ka pyetur nëse ishin live, duke lënë të kuptojë se numri ka qenë edhe më i lartë./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here