Një shigjetë në fytyrë nuk është asgjë për një polic trim (FOTO)

Kliko per me shume info

Një polic i shpëtimit u shpëtua mrekullisht nga vdekja, pasi u qëllua përmes fytyrës me një shigjetë nga një vrasës ndërsa po gjuante në Kenia.

ëilliam Hofmeyr, 51 vjeç, ishte në patrullë kur pa një gjahtar duke fjetur nën një pemë dhe e zgjoi atë për ta paralajmëruar se kishte një tufë të uritur të luanëve afër.

Kliko per me shume info

Ai kishte frikë se burri mund të bëhej ushqim për grabitqarët.

Dy sekonda më vonë, ai ndjeu një goditje në faqe, pasi një njeri i zi që rrinte në pritë gjuajti një shigjetë nga shkurre afër dhe e goditi atë në fytyrë./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here