I qetë si asnjëherë, Saimir Tahiri tregon mikun e jetës (FOTO)

Kliko per me shume info

Kjo verë ka qenë e ngjeshur për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ndërsa shfaqet mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale.

Kështu, nga udhëtimet në bregdet me kalë, apo dhe pasioni për rritjen e bletëve, sot Tahiri shfaqet në mal, teksa shijon vjeshtën. Mbrëmjen e sotme Tahiri ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ një foto ku shihet me djalin e tij, Drinin, ndërsa të dy pozojnë të buzëqeshur.

Kliko per me shume info

“#bestfriends4life”,-“miq të ngushtë përjetë”, -shkruan Tahiri. Ndonëse hetimet për të nuk janë mbyllur ende lidhur me akuzat për përfshirje në bandën ‘Habilaj’, ish-ministri, shfaqet tejet i relaksuar, i veshur sportiv ndërsa ka lënë edhe mjekër./bw

loading...

1 COMMENT

  1. Me vjen keq per djalin Po Sajmir tahiri nuk duhet te ishte fare I ne liri por ne Burg pasi maillin qe policia sekuestroi ne lazarat sajmiri nepermjet habiljave DHE drejtoreve Te policiese qe Jane ne kerkim ne bashkepunim e shiti ne itali mallin QE grabiti ne lazarat
    Beri placke si kleftet e qemotit natyrisht qe ka lyer edhe ramen prandaj ESHTE sot I lire

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here